مملکت ....

قبل ا زعید ما رفته بودیم و یه نیم ست راحتی خریده بودیم .

حالا بماند که سایزش بزرگ بود و خواستیم عوضش کنیم فروشنده یه پولی ازمون گرفت که عوض کنه و نزدیک ده روز گذشت و خبری نشد ما هم منصرف شدیم و یه جوری جاسازیش کردیم و زنگ زدیم که قربونتون بریم نخواستیم که دقیقا فرداش یکی از مبلها شکست .

زنگ زدم و گفتم گفت همین الان ماشین میفرستم و اون خرابه رو براتون عوض میکنم همین کار و هم کرد البته قرار بود رایگان باشه .

به محض این که مبل به دستش رسی زنگ زد و هر چی از دهنش دراومد گفت که چرا با تیغ افتادین به جونه مبل منهم همین جوری دهنم باز مونده بود و گفتم من فلانیم مثل این که اشتباه گرفتینگفت نه درست گرفتم فهمیدم که داره مغلطه میکنه جواب ندادم و به شو شو گفتم .

شو شو هم زنگ زد که چی میگی تیغ چیه مبل از زیرش شکسته این حرفها چیه اون هم برگشته بود گفته بود چون شما میخواستین عوض کنین دارین بهانه میارین شو شو هم گفته بود به فرض این که من دارم بهانه میارم تو چرا دروغ میگی؟

گذشت و مبل رو هم نیاورد من به یکی از همکارام که خونش نزدیک اونجا بود گفتم بره که اون یه مقدار پولی که داده بودیم برای تعویض رو پس بگیره و بگه مبل رو بفرستین که شروع کرده به داد و بیداد که من پول پس نمیدم تازه باید یه پولی هم علاوه بر اون بابت تعمیر مبل بدن .

همکارم هم به شو شو گفته بود که اینها خیلی د ز د تشریف دارن برو تعزیرات ازش شکایت کن .

دیگه شوشو هم رفت و شکایت نوشت و قرار شد از اتحادیشون بازرس بیاد که کارشناسی کنه (البته به مبلغ ٢٠ هزار تومان)که کارشناس هم اومد و گفت که چوبای که توش به کار رفته از جنس جعبه میوه هستش دیگه کلی سر تکون داد و اظهار تاسف کرد .

تا دیروز نوبت دادگاه بود و شو شو رفته بود و مبل فروشه هم با داداشش اومده بوده و شروع کرده داد و بیداد که پلیس اونجا هم اومده تذکر داده که اینجا جایه دعوا نیست .

شو شو میگه تا رفتیم تو قاضی با موبایلش داشته صحبت میکرده که فلانی آها‌ آها (فامیلی شوشو )اوکی اوکییییییییییی

میگه تا نشستیم قاضی به فروشنده گفته چرا جنسه مستعمل میفروشی اون هم خندیده قاضی هم خندیده و گفته حالا چرا واقعا؟

آخرش هم قرار شده بیاد مبلها رو ببره که البته چون یکیش اونجاست و ما هیچ رسیدی نداریم پوله اون یکی قراره کم بشه بدون اینکه هیچ اعتراضی حق داشته باشیم بکنیم بعدش مبلغ جریمش هم که به حسابه دولته یک ملیون و دویست هزار تومن هستش که قاضی علنا بهش گفته بیا بهت تخفیف میدیم موردی نداره هواتو دارم میدونی که ؟

حالا شما داشته باشید رابطه اون تلفن و هوا و...

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

مملكت كه همينه هيچ تعجبي هم نداره، ولي شما هم فكر كنم تا مغازه رو با هر چي توشه به اسمتون نزنن ول كن نيستين [عینک]

طیبا

از این مملکت داغون هیچی بعید نیست فقط بلدن به مردم گیر بدن همه چیز را گران کنن و به مردم فشار بیارن واقعا برام ایران متاسفم[عصبانی][ناراحت]

پریسا

واقعا که مزخرفه.[عصبانی] من اگه بودم مغازه اش رو رو سرش خراب میکردم. من یه بار دو سال پیش دو تا تیشرت خریده بودم از میلاد نور رو هم 25 تومن. وقتی شستمش هر کدوم یه وجب کوتاه شد برداشتم همونجور لباسای مرطوب رو بردم پس دادم به مغازه داره و همه 25 تومنو گرفتم[تعجب]شوشو کلی متعجب شده بود.[نیشخند] خلاصه که دعوا بود درخدمتیم

ندا

اي بابا چه بساطي شده [عصبانی]

ملودی

ما هم یه همچین تجربه ای منتها در مورد خودرو داشتیم که طرف 700 تومن از پولمونو خورد واخر سر هم ماشینو تحویل نداد و همسری هم که شکایت کرد یه رئیس کلانتری مسئول رسیدگی شد و به همسری قول داد پولشو پس بگیره ولی نه تنها این کارو بعد از چند ماه سر دواندن انجام نداد بلکه بعدا کاشف به عمل اومد اینم دستش با اون اقای کلاهبردار تو یه کاسس [تعجب] من نمیدونم چه جوری این پولارو میخورن

مامان پارسا و پگاه

سلام خانومی مرسی از حضور گرمت زیبا و روان می نویسی از آشناییت خوشبختم[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

مژگان مامان آندیا

ای بابا ... نمی شد شما هم از بند پ استفاده کنین [چشمک]پس حالا موندین بدون مبل دیگه [نیشخند] عوضش یک خوشگل ترش رو بخر [عینک]

مهسا مامان ملودی

اگه اینجا این اتفاق افتاده بود یه نامه عذرخواهی بلند بالا واستون میفرستادن کل ست رو میبردن یه نو میاوردن اگر هم نمیخواستین کل پولتون رو برمیگردوندن.امان از ایران[قهر][عصبانی]اینجا هیچ کس حق کسی رو نمیخوره جز ایرانیها که یکیشون سال پیش 3 میلیون تومن ما رو دزدید[عصبانی]هر وقت ببینمش میکشمش[عصبانی][عینک]

آرزو مامان آرش

عجب!!!! [ناراحت] حالا خداكنه اين همه جنجال به نتيجه برسه. [چشمک]