مبل

دیروز قرار بود فروشنده بیاد مبلها رو ببره و یه رسید بگیره که تحویلش دادیم که باری همین منظور شوشو خان مجبور شد مرخصی بگیره.

ساعت ٢ هم وقت داشت که دوباره بره دادگاه که رضایت بده و پولو پس بگیره .

وقتی برگشت عصبی بود گفتم چی شده گفت انقدر با فروشنده صفا بود که خدا میدونه از ٣۵٠ هزار تومن ٣٠٠ تومن دادن و جالبی قضیه اینه که جریمه فروشنده از یک ملیون و دویست هزار تومن به ٣٠ هزار تومن کاهش پیدا کرده واقعا خنده دار بوده .شوشو گفت از وزارت بازرگانی تا سر بلوار کشاورز از شدت عصبانیت پیاده رفتم تو اون گرما .

بهش گفتم درسته ما نزدیک ١٠٠ هزار تومن ضرر کردیم و تو هم خیلی از کارت زدی و هی رفتی اونجا ولی اگه شکایت نکرده بود با مبل خراب و شکسته باید چه کار میکریم؟هی باید میدادیمش برای تعمیر اینو که گفتم یه ریزه راحت شد .

بعد از ظهر هم رفتم کفش فروشی و فروشنده جونی مودب گفت هر مدل خواستی بردار که یه مدل دیگه برداشتم که امروز همه همکارام بهم گفتن این قشنگتره .

بعد از اون هم رفتیم بوستان و یه مدل مبل دیدیم و پسندیدم و قرار شد رنگ پارچشو عوض کنه (صورتی چرک)و هفته دیگه تحویل بده ولی این فقط یه دونفره داره و یک تک نفره (ما خودمون نیم نخواستیم)شد ٣۵٠ تومن .

دیگه امروز هم  رفتیم دیدن یکی از همکارهای قبلیمون که بازنشست شده بود چند سال پیش منتها الان رودش خونریزی کرده بود .

۵ نفر بودیم ریختیم تو جی ال ایکس رئیسمون حالا چه جوری نشستیم و تا اون جا چقدر گفتیم و خندیدم بمانننننننننننننننند.

/ 5 نظر / 13 بازدید
وحید

سلام دوست عزیز.[لبخند] وبلاگ زیبایی داری. تبریک.[گل][گل][گل] سربزن.[چشمک] تبادل لینک؟[چشمک][لبخند] موفق باشی.[گل][خداحافظ]

آرزو مامان آرش

سلام خداراشكر كه قائله ختم به خير شد [ماچ] مبل و كفش جديد مبارك [ماچ][گل][خداحافظ]

طیبا

مشخصه که فروشنده حسابی پارتی قوی داشته خیلی شانس آوردید یک چیزی شما را طلبکار نکردن[قهر][عصبانی] خیلی هم کار خوبی کردید مبل را پس دادید آنوقت با مبل خراب چی کار می کردید[لبخند] راستی شما چطوری سوار پژو شدید 5 نفره [نیشخند][زبان]

پریسا

باز برو خدارو شکر کن که همینقدرشو بهتون دادن. این مبل جدیده هم مبارک باشه.چرا از میرداماد نمیگیری؟[زبان]